FOTO'S: De eerste blik op de nieuwe Formule E-auto

In 2013 werd de eerste Formule E-auto geïntroduceerd. Oprichter van de Formule E, Alejandro Agag en FIA-president Jean Todt trokken het laken van de auto tijdens de Frankfurt motorshow. Vijf jaar later komt er een nieuwe bolide, waarmee vanaf seizoen 5 gereden gaat worden. Daarmee wordt de volgende generatie van de elektrische racewagen onthuld. Op 6 maart 2018 gaat het laken van de auto op de Autosalon Genève.
Marina Bay-weekend
Elke ochtend het raceweekend in je mail
Vrijdag, zaterdag en zondag de uitslagen, de tijden en het nieuws van Marina Bay. En verder elke maandag en donderdag.
Gratis, en je kunt je met één klik weer afmelden.
W
Wim Boekel
Redactie RaceXpress
Reacties (0)
Wees de eerste die reageert.
Meer uit Autosport

Eerste Eurocup-3-zege voor René Lammers na ijzersterke performance in Jerez: "Vanaf het eerste moment ging het al supergoed!"

FOTO'S - Up2Race viert eerste 24-uurszege op Barcelona terwijl Saintéloc de Europese titel veiligstelt na zware strijd + UITSLAG

Rocco Coronel maakt indruk tijdens FREC-test: "Deze auto past ook veel beter bij mijn rijstijl"

Audi ondersteunt Race Control en medische teams tijdens Formula 1 Heineken Dutch Grand Prix
Meer nieuws
21-08




